Türkiye de Penis Büyütme

Penis Büyütme

Istanbul Türkiye de penis büyütme ya da diğer ismiyle Penoplasti, birçok erkeğin penis boyunun kısa olmasından muzdarip olması, büyük çoğunluğunun bu basit nedenden dolayı evlenmemeyi düşünmesine neden oluyor. Bilimin ve tıbbi çözümlerin gelişmesiyle birlikte penis büyütme işlemi bu soruna bir çözüm olarak ortaya çıktı ve sonuçlar bu eksiklikten muzdarip herkes için olumlu ve umut vericiydi. Penis büyütme işlemi, erkeğin boyunu kabul edilebilir bir miktarda uzatarak utangaçlık duygusundan kurtulmaya yardımcı olur. 

AnesteziGenel
Ameliyat Süresi1 saat
Ameliyattan sonra hastanede kalma süresi1 gece
İstanbulda kalma süresi5 gün 
Ameliyat sonrası uzama1 – 3 santim
Sonuç KalıcılığıÖmür boyu
Nekahat dönemi2 gün
Cinsellik1 ay sonra
Turk Aesthetic Maliyet3400 Euro
İstanbul Türkiye de penis büyütme hakkında bazı hızlı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Türkiye de Penis Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır?

Penis büyütme işlemi, herhangi bir tıbbi hata korkusuyla birçok kişi tarafından korkulan ve kaçınılan, penisin kendisinin etki mekanizmasından uzakta ve çok güvenli 3 adımda gerçekleştirilir. Ancak bu adımların basit olduğu ve penisin mekaniğini hiçbir şekilde etkilemediği ve bu adımların penisin üzerindeki bağları gevşeterek ve daha sonra yukarıda biriken yağlardan kurtularak olduğu konusunda işlemi yaptırmayı düşünen erkeklere güven verebiliriz.

Penisin gerçek uzunluğunu etkileyen kasık bölgesi kesilir (yani bu iki adım erkek penisini ekstra uzunluk kazanır) ve son olarak penisin ek kalınlık veya genişlik kazanması için çıkarılan yağın penise enjekte edilerek büyüme sağlanır.

Penis büyütme (penoplasti) Videosu

Video, İstanbul – Türkiye de penis büyütme sürecinin mekanizmasını ve aşamalarını kısaca açıklıyor.

Türkiye de penis büyütme

Türkiye de penis büyütme İşlemi Kimler İçin Uygundur?

 • Ergenlik çağını geçmiş olmak isteyen herkes
 • Büyük bir sağlık sorunu olmayan
 • Kısa penisi olan herkes 
 • Penisi olması gerektiğinden ince olanlar
 • Sünnet hataları nedeniyle gelişme sürecinde sorun yaşayanlar
 • Gömülü penis yapısına sahip olanlar

Penis Büyütme İşlemi Kimler İçin Uygun Değildir?

 • İleri kalp ve hipertansiyon hastaları.
 • İleri diyabet hastaları.
 • Bulaşıcı bir hastalığı olan kişiler.
 • Kan sulandırıcı ilaç kullanan hastaların sadece doktora başvurmaları gerekmektedir.

Türkiye de penis büyütme Ameliyatını Kimler Yapar?

Ameliyat genellikle uzman bir plastik cerrah veya bir üroloji doktoru tarafından hastanede ve oldukça steril bir klinik ortamda gerçekleştirilir, ancak gerekli sonuçları elde etmek için genellikle oldukça deneyimli doktorlarla sözleşme imzalayan son derece güvenilir bir hastane veya tıp merkezi araştırılmalıdır.

Türkiye de Penis Büyütme İşlem Aşamaları İstanbul

İşlemden önce

İşlem öncesi aşamada, hem hastadan hem de doktordan sorgulama ve açıklama talebi yer alır, böylece hastaya işlemin detayları sorulur ve ameliyattan sonraki amacını ve isteklerini ve asıl sorununu kendisine anlatır, prosedürün nedeni budur. Doktor ise hastaya yaşını, genellikle kullandığı ilaçları, varsa hastalıklarını sorar. Doktor, işlemin ayrıntılarını verir ve uyulması gereken talimatlarla birlikte işlemden sonra beklenen sonuçları anlatır.

Bundan sonra hasta, şeker ve kolesterol seviyelerini tespit etmek, kan basıncını ve kalp atış hızını ölçmek için genel kan testleri yapar. Hastanın vücudunun operasyona uygun olduğundan emin olduktan sonra hasta bir sonraki aşamaya hazırlanmak için ameliyathaneye geçer.

İşlem sırası

Operasyon vücudun genel anestezisi ile başlar ve operasyon yaklaşık 2-3 saat sürer. Aşağıdaki adımlardan geçer:

Toplam zaman: 1 saat

Penil Bağ

Türkiye’de penis büyütme

Penisin görünen boyunda bir artış sağlamak için kasık bölgesinde bulunan penil bağın serbest bırakılması işlemi, bu adım penisin alt kasık bölgesinden basit bir kesi yapılır ve sadece birkaç dakika sürer. Kişi penis boyunu uzatarak anında sonuç alır.

Kasık Liposuction

Bir sonraki adım, bazı erkeklerin alt karın bölgesinde veya kasık bölgesi olarak adlandırılan yağ veya yağ kitlelerinin olması nedeniyle gelir, bu nedenle doktor, alt karın ve kasık bölgesi için penise ek uzunluk ve güzellik kazandırmak için bu bölgeden liposuction yapar. Bu adım genellikle yaklaşık 30 dakika sürer.

Penis Yağ Enjeksiyonu

Türkiye’de penis büyütme

Bu işlem karın ve kasık bölgesinden yağ alınarak yapılır, daha sonra yağlar vücuttaki kirliliklerden arındırılır ve çok hassas ve ekipmanlar kullanılarak penise enjekte edilir. Penisin ek genişlik veya kalınlık kazanması için penise yağ enjekte edilmesi sadece 15 ila 20 dakika sürer ve böylece işlem tamamlanır.

Skrotum Azaltma

Maliyeti penis büyütme maliyetine dahil olmayan ek ve isteğe bağlı bir prosedür. Bu prosedür tüm vakalar için uygun değildir, sadece doğuştan gelen vakalar olan belirli vakalar için uygundur ve sorun, organın yarısını ve organını kaplayan organa bağlı organın altını çevreleyen deri ile ilgilidir azaltmak erkeğe büyük fayda sağlayacaktır.
Bir doktora danışmadan skrotumu küçültmek için kişisel bir karar veremezsiniz, çünkü bu işleme ihtiyacınız olup olmadığına sadece doktor karar verebilir.

Tahmini maliyeti: 3400 EUR

Operasyondan Sonra

İşlem sonrası hasta bir gece hastanede kalır, bu da vücudun anestezinin etkisinden kurtulması için yeterlidir. Doktor, kesinlikle uyulması gereken ağrı kesiciler ve antibiyotikler yazacaktır. Doktor ayrıca en iyi sonuçları elde etmek için organa hafif bir masaj için gerekli bazı kremleri de yazacaktır. Hastayı ve işlemin doğru ilerleyişini kontrol etmek için iki günlük bir sürenin ardından doktora görünmelisiniz.

İstanbul Türkiye de Penis Büyütme Öncesi ve Sonrası Talimatlar 

Prosedürden Önce

İşlemden önce doktor, kan sulandırıcı ilaçları bırakmanızı, alkol ve sigaradan uzak durmanızı önerir. Ameliyattan 8 saat önce açlık gerekir yani tüm vücut uyuşturulduğu için ameliyat aç karnına yapılır.

Prosedürden Sonra

 • Kasık altındaki yaraya ve temizliğine dikkat edin.
 • Enjekte edilen yağın özellikle işlemden sonraki ikinci haftada düzenli bir şekilde dağılması için penisin reçetesinde belirtilen krem kullanılarak nazik masaj yapın.
 • 30-45 gün boyunca cinsel ilişkiden kaçının.
Türkiye de Penis Büyütme
Türkiye de Penis Büyütme

Penoplasti Avantajları

 • Kişiye özgüven sağlar.
 • Küçük penis boyutu bazen evliliğe engel olabilir penis büyütme ameliyatı  bunu ortadan kaldırır.
 • Uzama sonucu sürekli çocuk sahibi olamama endişesini ortadan kaldırır.
 • Bazıları, küçük bir penis boyunun kadınlar için tam cinsel zevk sağlamadığını düşünüyor, bu düşüncelere engel olur.
 • Küçük penis boyutu nedeniyle bir kişinin sürekli utangaçlığı yok olur. 

Yan etkiler

 • Peniste hafif bir kaşıntı ile birlikte uyuşma hissi.
 • Ereksiyonlar biraz rahatsız edicidir ve bu detay kişiden kişiye değişir.
 • İşlem bölgesinde kızarıklık veya morarma 
 • İlk günlerde hafif ağrı.

İstanbul Türkiye de penis büyütme ameliyatı

Türkiye, doktorların becerisinin yanı sıra sunduğu sağlık hizmetinin kalitesi ve düşük fiyatları nedeniyle her yıl binlerce kişinin medikal turizm için ilk destinasyonu haline gelmiştir. İstanbul Türkiye’de erkek penis büyütme, konunun hassasiyeti ve mahremiyeti nedeniyle erkeklerin sıklıkla yaptığı estetik ameliyatlardan biri olarak kabul edildiğinden, bağımsızlık ve mahremiyetin olmaması nedeniyle aynı operasyonun anavatanında da yapılamaması ayrıca, prosedürün maliyeti, Türkiye’ye komşu ülkeler ve diğer yandan Ortadoğu’daki maliyeti karşılaştırırsak, çoğu kişiyi Türkiye’yi ilk seçenek olarak düşünmeye teşvik eder.

İstanbul Türkiye de Penis Büyütme Ameliyatı Maliyeti İstanbul

Penis büyütme maliyeti, her ülkeye göre Türkiye’de de iller ve hastaneler arasında değişmektedir. İstanbul, hastane ve tıp merkezlerinin çeşitliliği ve gerçekleştirilen ameliyat sayısı ile birikmiş deneyimler sonucunda çok sayıda doktor ve beceri açısından diğer Türk devletlerinden ayrıldığı için ameliyatların tamamlanmasında ilk sırada yer almaktadır. İstanbul Türkiye de penis büyütme ameliyatı fiyatları, tıp merkezinin itibarına, anlaşmalı doktorlara ve kullanılan tıbbi ekipmana göre değişmektedir.

Türkiye de penis büyütme maliyeti 3500 Euro – 4000 Euro arasında değişmektedir ve Turk Aesthetic de penis büyütme maliyeti 3400 Euro’dur.

Türk Estetik’te tek yapmanız gereken WhatsApp veya sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla bizimle iletişime geçmek, ayrıca iletişim talebini de doldurabilirsiniz, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim. 

Türk Estetik, tıbbi rehberlik alanında en az 3 yıllık deneyime sahip bir grup tıbbi danışmanı hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca size tercüme hizmeti, havaalanında karşılama, otel ve hastane arası ulaşım ve bunun tersi gibi ek hizmetler de sunuyoruz. Ayrıca size otel rezervasyonu da sağlayabiliriz.

SSS – İstanbul Türkiye de penis büyütme Ameliyatı

Geleneksel penis büyütme çözümleri etkili mi?

Ev çözümleri etkili değildir, yalnızca olumlu bir psikolojik motivasyon sağlar ve memnuniyeti artırır, uzama sağlamaz ve kalıcı değildir.

Ameliyatın komplikasyonları veya yaygın semptomlar var mı?

Evet, erkekler sertleşme sırasında biraz ağrı hissedebilir çünkü penis ameliyattan farklı olarak yeni bir evrededir ve bu normaldir ve endişelenmeye gerek yoktur çünkü yavaş yavaş kaybolarak 10 gün sonra kalıcı olarak yok olur. .

Türkiye de penis büyütme ameliyatı sonrası penis boyu ne kadar uzar?

İşlem, hırs ve hayal gücüyle değil, mantık ve rasyonaliteyle gerçekleştirilebilir. Bu nedenle operasyon 3 cm uzunluğunda ve 2 cm kalınlığında ek bir artış sağlayabilir.

Penis büyütme ameliyatı güvenli midir?

Evet güvenlidir, çünkü doktor penisin şekli üzerinde çalışmaz ve penis ile içeriden çalışmaz. Prosedür tamamen haricidir ve herhangi bir zarara neden olmaz. Ameliyatı yapacak doktorun becerisi ile başarı şansı daha doğrudan artar. İşlemi gerçekleştirmeye karar vermeden önce verimlilik standardından emin olun ve finansal standarttan kaçının.

Türkiye de penis büyütme sertleşmeyi etkiler mi?

Onaylamamız gereken şey, penis büyütme sürecinin ereksiyonu kalıcı olarak etkilemediği, bunun yerine erektil disfonksiyon durumunda ereksiyonun güçleneceğidir.

Türkiye de penis büyütme üremeyi etkiler mi?

Çocuk doğurma sorunu ile yeni penisin şekli arasında bir bağlantı olmadığı için penis büyütme üremeyi etkilemez.

Penis büyütmede ne tür anestezi kullanılır?

Doktor uzatma işlemini gerçekleştirmeden önce genel anestezi kullanır ve sonuç operasyon tamamlandıktan hemen sonra ortaya çıkar. Kişi ameliyat sırasında da sonrasında da ağrı hissetmez.

Penis büyütmede kullanılan yağ türleri nelerdir?

Vücudun karın, bel ve uyluk gibi bölgelerinden alınan yağlar kullanılır. Penisin çapını veya kalınlığını artırmak için bu yağı enjekte edilir.

Penis boyu uzatma kremi işe yarar mı?

Penis boyundan şikayetçi olan kişiler bu tarz penis boyu uzatma kremlerini araştırıp kullanmaktadır. Bu kremler bilinçsizce kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Belirtilmelidir ki bu tarz penis büyütme kremleri işe yaramamktadır. 

Ve son olarak Türkiye İstanbul Türk Aesthetic Merkezi’nden bilgi ve fiyat talep etmek için bağlantı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Penis Büyütme