Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Erektil disfonksiyon tedavisi

Türkiye de Erektil Disfonksiyon Tedavisi yani sertleşme bozukluğu erkeklerde, özellikle yaşlılarda en sık görülen hastalıklardan biridir. Sertleşme bozukluğu, kişinin seks için yeterli ereksiyon elde edememesi veya sürdürememesi olarak tanımlanır. Türkiye de sertleşme bozukluğu sorununu tedavi etmenin birçok yolu vardır, çünkü Türkiye bu hastalığı cerrahi ve cerrahi olmayan da dahil olmak üzere birden fazla şekilde tedavi eden en gelişmiş ülkelerden biridir.

Türkiye de Sertleşme bozukluğu cerrahisi

Türkiye de sertleşme bozukluğu cerrahisi sonunda kişiyi tekrar doğal olarak dikleştirmeye çalıştığı için cerrahi veya cerrahi olmayan güvenli operasyonlardan biri olarak kabul edilir.

İstanbul Türkiye de Sertleşme bozukluğu videosu

Sertleşme bozukluğu Türkiye’de güvenli bir şekilde gerçekleştirilen ameliyatlardan biridir, bu nedenle bu tür bir ameliyatı gerçekleştirdiğinizde istenen sonuçları elde etmek için çeşitli doktor ve modern cihazlarla güvenilir bir tıp merkezine gitmelisiniz. 

Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Sertleşme sorunu ameliyatını kimler yaptırabilir?

Sertleşme bozukluğundan muzdarip tüm erkekler.

40 yaşın üzerindeki erkekler erektil disfonksiyona daha yatkındır.

Sertleşme bozukluğu sorununun nedenleri
  • Penise akan kan miktarını etkileyen basınç ve kalp rahatsızlığı olan kişiler.
  • Şeker hastalığı olan kişiler de oldukça fazla görülür.
  • Alkol almak ve uyuşturucu kullanmak da erektil disfonksiyona yol açar.
  • Psikolojik nedenler de ereksiyonu etkiler, ereksiyonun başlangıcı beyinden heyecan yoluyla olur.
  • Stres, kaygı ve depresyon erkeklerde cinsel istek ve sertleşme durumunu etkiler.

Türkiye de Sertleşme bozukluğu tedavi yöntemleri

Erektil disfonksiyonun tedavisinin cerrahi ve cerrahi olmayan yöntemler de dahil olmak üzere birçok yolu vardır ve tedavi yöntemi vakaya göre seçilir ve Türkiye’deki fiyatı diğer ülkelere göre ortalamadır.

İlaçlar

İlaçlar, yalnızca ilişki sırasında geçici bir tedavi işlevi gördüğü ve sürdürülmesi gerektiği için zamanımızın en yaygın yöntemlerinden biridir. Bu ilaçlara örnek Viagra’dır, ancak bu tür ilaçları kullanmanın baş dönmesi, yüksek ateş veya kusma dürtüsü hissetme gibi yan etkileri vardır.

Plazma enjeksiyonu (P Shot)

Plazmanın kullanıldığı ve organa enjekte edildiği Sertleşme bozukluğunu tedavi etmenin en güvenli ve etkili yollarından biri olarak kabul edilir, bu da onu kullanan kişinin kan dolaşımını uyarmaya yardımcı olur ve bu da ereksiyonun iyileştirilmesine yardımcı olur.

Psikoterapi

Bir kişinin sertleşme sorunu olması psikolojik bir faktörden etkilenmesi mümkündür, bu nedenle sorun çözülene kadar bir psikiyatriste gitmesi gerekir.

Testosteron tedavisi Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Erektil disfonksiyona yol açan kandaki testosteron eksikliği nedeniyle bir erkeğin cinsel arzusunun zayıf olduğu bazı nadir durumlar vardır. Bu durumda Testosteron tedavisi, ereksiyonun normal pozisyonuna dönmesine yardımcı olur.

Vakum ereksiyon cihazı Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Vakum ereksiyon cihazı, ereksiyonun uzun süre dayanmasını sağlayacak şekilde çalıştığı için erektil disfonksiyonu tedavi etmenin etkili yollarından biridir. Cihazın çalışma teorisi, plastik bir tüpün penisin üzerinden kayarak cildine yapışması ve diğer taraftan bir pompanın penisin etrafına düşük basınçlı bir vakum pompalaması, ardından penisin dikleşmesi ve ardından esnek bir halka yapılmasıdır. penisin tabanında, penisi 30 dakikaya kadar bir süre için yapar.

Ameliyat Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Penise ulaşan atardamarların dar olması veya tıkanmasına yakın olması durumunda ameliyata başvurulur ve bu tıkanıklığın tedavisi için cerrahi müdahale yapılır. Bu durumda genel anestezisi kullanılır.

Stent implantasyonu

Erektil Disfonksiyon Tedavisi Bu yöntem, kişinin kontrol edilebildiği ve uygun zamanda ereksiyonun yapıldığı cerrahi yöntemlerden biri olarak kabul edilmektedir. Bu süreçte doğal olarak istediğiniz zaman seks yapabilmeniz için penis benzeri cihazlar yerleştirilir. İki tip erkek stent vardır, birincisi yarı esnek stent, ikincisi ise şişirilebilir stenttir.

Türkiye de Sertleşme bozukluğu ameliyatı aşamaları

Ameliyat aşamaları:

Toplam zaman: 30 dakika

ilk aşama

Öncelikle kişinin bu tip bir operasyona uygun olup olmadığını anlamak için doktorun belirlediği bazı testlerden geçerler.

ikinci aşama

Bir sonraki aşamada ve operasyon başlamadan önce doktor, duruma uygun gördüğüne göre doktor tarafından belirlenen genel veya lokal anestezi ile hastayı uyuşturur.
Bir sonraki aşamada doktor, sertleşme sürecini engelleyen dokuları veya arterleri çıkarma işlemini gerçekleştirir.
Kesim iki alanda gerçekleşebilir: Penisin altında veya penis bölgesinin üstünde.

son aşama

Bu süreci tamamladıktan sonra sağlığınızdan emin olmak için bir süre doktorla takipte kalmalısınız.
Güvenliğinizi sağlamak için 12-24 saat hastanede kalmalısınız.

Tahmini maliyeti: 190 Euro

SSS – Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Türkiye de Sertleşme bozukluğu ameliyatının fiyatı nedir?

Türkiye, erektil disfonksiyon prosedürünün fiyatı açısından ortalama ülkelerden biri olarak kabul edilir ve bir ereksiyon bozukluğu prosedürünün maliyeti, ameliyat veya stent implantasyonu durumunda 7000 – 8000 euro arasında değişmektedir.

Sertleşme sorunu ameliyat sürecinde ne tür anestezi kullanılır?

Uzman doktor duruma göre uygun anestezi tipini seçer, genel anestezi veya lokal anestezi olabilir ve çoğu zaman genel anestezi kullanılır.

Erektil Disfonksiyon Tedavisi başarı oranı nedir?

Erektil disfonksiyon cerrahisi, tam başarıya ulaşabileceği için en başarılı operasyonlardan biri olarak kabul edilir.

Ve son olarak Türkiye İstanbul Türk Aesthetic ailesinde bilgi ve fiyat talep etmek için doğrudan bağlantı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Table of Contents