Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı

Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı

Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı genellikle birçok faktöre bağlı olarak değişir, bu nedenle farklı kliniklerde ve bölgelerde fiyat farklılıkları olabilir. Genellikle doktorun deneyimi, kullanılan teknik, kliniklerin konumu ve tesislerin kalitesi gibi faktörler fiyatı etkileyebilir. En önemli fiyat farklarından biri kullanılacak tekniktir.

Uygun ve güvenilir bir sağlık hizmeti sağlayıcısı bulmak için klinikleri karşılaştırmak, hasta değerlendirmelerini okumak ve uzman doktorlarla görüşmek faydalı olabilir. Ayrıca, sağlık turizmi şirketleri aracılığıyla da bilgi alabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Türkiye de sakal ekimi fiyatı ve teknikleri

Sakal ekiminde popüler olan iki teknik vardır. Hem Türkiye de hemde kendi merkezimizde kullandığımız Fue ve Dhi tekniği: yazımızda iki teknikten ve fiyatlardan bahsedeceğiz.

Fue tekniği ile Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı:

FUE tekniği, günümüzde sakal ekimi konusunda en yaygın olarak kullanılan ve tercih edilen yöntemlerden biridir. İşlem ortalama 6 – 7 saat sürer ve lokal anestezi ile yapılır. FUE tekniği ile sakal ekimi fiyatı 1000 Euro dur.

Dhi tekniği ile Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı:

DHI ile sakal ekimi, özel kalemi ile çok daha konforlu sakal ekimi sağlar. Kanal açma aşaması bulunmadığı için işlem süresi biraz daha kısalır. Kalem sayesinde istenilen yöne doğru sakallar pratik bir şekilde ekilir. DHİ tekniği ile sakal ekimi fiyatı 1200 Euro dur. 

Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı etkileyen faktörler

Klinik ya da hastanenin kalitesi, doktorun tecrübesi, kullanılan teknik, otel ve transfer gibi etkenler sakal ekimi fiyatını etkiler. Kişinin isteğine bağlı olarak 3 – 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklama dahil paketler de fiyatları etkileyen faktörlerden biridir. Tüm otel ve fiyatları detaylı öğrenmek için ve size özel en uygun paketi seçebilmeniz için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sakal ekiminde kullanılan donör bölgeler

Saç ekimi yapılırken donör bölge ense, sakal, gögüs bölgesinden saç kökleri alınarak saç ekimi yapılabilir. Ancak sakal ekiminde tek bir bölgeden saç greftleri alınır bu da ense bölgesidir. En iyi sonuçlar için sağlam ve kaliteli saç kökleri en çok ense bölgesinde bulunur ve kişide sakallar çıktığında kalın, gür ve kalıcı olur. 

İstanbul da Sakal Ekimi Fiyatı

İstanbul’da sakal ekimi fiyatları konusunda doğrudan bilgi almak için birkaç farklı sağlık kliniği veya estetik merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Klinikler genellikle telefonla, e-posta yoluyla veya web siteleri üzerinden iletişim kurabilecekleri bilgileri paylaşırlar. İletişime geçtikten sonra, fiyatlandırma, süreç ve diğer detaylar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca, çevrimiçi forumlarda veya hasta değerlendirme sitelerinde diğer insanların deneyimlerini ve tavsiyelerini okuyarak, hangi klinik veya doktorun sizin ihtiyaçlarınıza en iyi uyduğunu değerlendirebilirsiniz. Unutmayın ki sadece fiyat değil, aynı zamanda sağlık hizmeti kalitesi, doktorun deneyimi ve kliniğin itibarı gibi faktörleri de değerlendirmek önemlidir. İstanbulda sakal ekimi fiyatı ortalama 1000 – 3000 Euro arasında değişmektedir. Turk Aesthetic’te istanbulda sakal ekimi fiyatı 1200 euro dur. 

Türkiye İstanbul en iyi sakal ekimi merkezi

Türkiye sağlık ve turizm alanlarında tüm dünyanın gözdesidir. Hem tatil yapmayı hemde estetik tedavi gibi kişinin tüm ihtiyaçlarını gideren koşullara sahip bir ülkedir. Her ilde kendi için en iyi merkezleri barındırsada Türkiye’deki en iyi sakal ekim merkezleri İstanbuldadır. Bunlardan biri olan Turk Aesthetic olarak tüm tekniklerle, uzman saç ekimi kadromuz, özel ve konforlu hastanelerimiz, VİP araçlarımız ile transferlerimiz ve 4 – 5 yıldızlı otellerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı

Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı 2024

Türkiye de sakal ekimi fiyatı 2024 te kullanılacak tekniğine göre değişiklik gösterir. Türkiye avrupa standartlarında yüksek kalite de son teknolojiye sahip hastane ve klinikleri içerir. Ve diğer avrupa ülkelerine göre göre fiyatları çok daha uygundur. Avrupa da bir sakal ekimi fiyatı 2000 – 3000 Euro arasında olurken aynı zaman greft başına fiyat verilmektedir. Ancak Türkiye de greft başına fiyat değişmez kişi için maksimum kıl kökü alınır ve ona göre sakal ekimi yapılır. Bu da Türkiye ve avrupa da sakal ekimi açısından farkların başında gelir.

SSS – Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı

Türkiye de sakal Ekimi Fiyatı nedir?

Fiyatlar yapılacak tekniğine göre değişiklik gösterir. İstanbul da sakal ekim fiyatı Ortalama 1000 – 1200 Euro arasındadır.

Sakal ekiminden ne kadar zaman sonra sonuçlar ortaya çıkar?

7 – 10 günden 3 aya kadar çıkan sakallar kalıcı değildir 3 aydan itibaren çıkan sakallar kalıcı olur ve 12 aya kadar süreç devam eder.

Türkiye de sakal ekimi yaparken DHI tekniği ve FUE tekniği arasındaki fark nedir?

En önemli farklardan biri fue tekniğinde kanal açma aşaması vardır ancak dhi tekniğinde bu aşama yoktur bu sayede daha konforlu ve daha kısa sürede sakal ekimi yapılır. İz bırakma olasılığı Dhi da daha düşüktür. Fue de alınan saçlar tek tek açılan kanallara yerleştirilirken kalem tekniğinde ise kalemin ucuna konulan saçlar hemen açık alana pratik olarak yerleştirilir ve daha kolay yön verilmesini sağlar.

Sakal ekiminde en çok tercih edilen teknik hangisidir 2024?

İstanbulda sakal ekiminde en çok DHİ tekniği tercih edilmektedir. Bizde kliniğimizde kişinin isteklerine uygun doğrultuda karar veriyoruz. 

Sakal ekimi ne kadar sürer?

Sakal ekimi işlemi ortalama 6 – 7 saat sürmektedir.

Kimlere yapılabilir?

20 yaş üstü sağlıklı erkeklere yapılabilir. Daha erken yaşlarda kişinin yüz hatları ve gelişimi tamamlanmadığı için tercih edilmez.

Ve son olarak Türkiye İstanbul Türk Aesthetic Merkezi’nden bilgi ve fiyat talep etmek için  doğrudan bağlantı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye de Sakal Ekimi Fiyatı