Türkiye'de Genital Estetik

Genital Estetik

İstanbul Türkiye’de Genital Estetik, bir plastik cerrah veya uzman bir jinekolog tarafından gerçekleştirilir. Lazer veya cerrahi vajinal daraltma işlemine ek olarak, dış vajinal dudakların güzelleştirilmesi, kızlık zarı dikimi ve klitoral plastik cerrahi gibi birçok farklı estetik operasyonu içerir. Her işlemin detaylarını tek başına görebilirsiniz.

Türkiye de Vajina İç Dudak Sarkması

İç Dudak Sarkması

Vajina İç Dudak Sarkması (genital estetik) Nedir?

Türkiye de Vajina iç dudak sarkması, vajinanın şekline daha iyi uyması için vajinanın iç dudaklarını küçültmeyi amaçlayan bir plastik cerrahidir. Bu operasyon genel veya lokal anestezi altında yapılır. Bazı kadınların vajina içindeki dudakların sarkması veya büyüklüklerinden muzdarip olduğu ve bu işlemin bir yandan şekil ve estetik olarak psikolojik rahatlık, bir yandan fiziksel rahatlık sağladığı durumlar vardır. Bu tür operasyonlara olan talep tüm dünyada her geçen gün artmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi

Türkiye De Kızlık Zarı Dikimi (genital estetik) Nedir?

Türkiye Istanbul da kızlık zarı dikimi, bekaretini kaybetmiş kadınların evlenmeden veya cinsel ilişkiye girmeden önce olduğu gibi bekaretlerini geri kazanmak için yaptıkları cerrahi bir işlemdir. Kızlık zarı ameliyatının amacı cinsel ilişki sırasında kadında oluşan kanamayı ve vajinayı eski haline getirmektir. İlk kez evlenmek üzere olan bir kadın bu tür bir işlemi tamamlamak ister. Kızın evlenmeyi düşünürken özgüvenini yeniden kazanması için, özellikle de doğu toplumlarında bekaret simgesi için yapılan yaygın bir işlemdir.

Türkiye de Kızlık Zarı Dikimi
Türkiye de klitoris estetiği

Klitoris Estetiği

Klitoris Estetiği (Hudoplasti) Nedir?

Türkiye de klitoris estetiği ameliyatı kadın üreme sistemi için en ünlü estetik ameliyatlardan biridir. Klitoris kadın üreme sisteminin ön kısmında yer alan kadın üreme sisteminde küçük bir ereksiyon organıdır. Kadın genital organının önemi çok az veya küçük bir parçası gibi görünebilir ama aslında klitoris organı kadınların heyecan ve haz almasında büyük rol oynar ve bu alanda karşılaşılacak herhangi bir problem kadının zevkini etkileyebilir ve diğerlerine ihtiyaç duyabilir. Cinsel ilişki sırasında tam zevk almak için düzeltici operasyondur. Bu bölgeye yapılacak herhangi bir yanlış işlem psikolojik kaygıya neden olabilir.

Vajina Daraltma

Vajina Daraltma Ameliyatı (genital estetik) Nedir?

Türkiye de vajina daraltma ameliyatı, doğum ve kürtajın neden olduğu vajinal genişleme için bir çözümdür. Doğum anları eşler için ne kadar mutluysa, doğumdan sonraki etkilerinin, normal doğum sürecini kolaylaştırmak için neşter kullanılması durumunda sıklıkla vajina sarkması veya vajina şeklinin bozulması gibi sorunlar yaşayan annede psikolojik hasara yol açabilir, vajinal prolapsus veya vajinal labia deformasyonu gibi durumlarda ortaya çıkmaktadır. Vajina estetiği ergenlik döneminden sonra, özellikle doğum veya kürtajdan sonra, çoğu kadın vajinanın genişlediğini hissettiğinde ve vajinanın normal konumuna geri dönmek için hızlı bir şekilde müdahale etmesi gerektiğini hissedebilir. İstenilen ölçüyü elde etmek ve başarılı bir cinsel yaşam farklı olabilir, ancak amaç birdir.

Türkiye de Vajinal Daraltma

Daha fazla bilgiler için YouTube kanalımızı takip edebilirsiniz ya da bizimle direk iletişime geçebilirsiniz