Türkiye de Endolift Fiyatları

Türkiye de Endolift Fiyatları

Türkiye de Endolift Fiyatları yapılacak bölge sayısına göre değişiklik gösterir. Son zamanlarda ameliyatsız germe, anestezi olmadan ve hastanede kalmaya gerek olmadan yapılan işlemlerin sayısı teknolojinin gelişmesiyle birlikte doğru orantılı olarak artmıştır. Yüz bölgesi, gıdı bölgesi, kol, bacak, karın bölgesi ve boyun gibi birçok bölgeye ameliyatsız germe mümkün hale gelmiştir. Çok fazla sarkma yok ise kişiye bu işlem uygulanabilir. Bu işlemin kişiye uygun olup olmadığını anlamak için doktorun muayene etmesi gerekir. 

Türkiye de Endolift

Endolift, derin dokulara inerek cildin elastikiyetini artırmaya ve kolajen üretimini teşvik etmeye odaklanır. Endolift, yüz ve vücutta cilt sıkılaştırma ve gençleştirme amaçlı kullanılan bir ameliyatsız germe yöntemidir. Lazer teknolojisi ile deri altında yağ yakımını sağlayarak cildin gerilmesini sağlar. İşlem ortalama 1 saat sürer.

Lokal anestezi ile uygulanacak bölge uyuşturulur. İğne ile küçük bir delik açılarak deri altına girilir ve yağ dokusu lazer atışları ile yakılır. Endolift uzman bir doktor ya da lazer uzmanı tarafından steril koşullarda yapılmalıdır. İşlemden sonra hastanede kalmaya gerek yoktur. 

Türkiye de Endolift Fiyatları

Endolift yapılacak bölgeler

Yüz

Endolift, yüzdeki genel sıkılaştırma ve cilt tonunu iyileştirme amacıyla kullanılır. Özellikle çene hattı, yanaklar, alın ve göz çevresi gibi bölgelerdeki cildin sıkılaşmasını desteklemek için tercih edilir. Yüz bölgesi için Türkiye de Endolift Fiyatları ortalama 1200 eurodur.

Gıdı

Özellikle kadınların en çok şikayet ettiği gıdı bölgesindeki sarkmaları için de lazer ile ameliyatsız gıdı germe yapılabilir.  Gıdı bölgesi için Türkiye de Endolift Fiyatları ortalama 1200 eurodur.

Boyun

Boyun bölgesindeki ciltte sarkma ve gevşeme sorunları için Endolift uygulanabilir. Boyun bölgesindeki cilt sıkılaşması ve daha genç bir görünüm elde etmek amacıyla kullanılır. Boyun bölgesi için Türkiye de Endolift Fiyatları ortalama 1200 eurodur.

Karın bölgesi

Karın bölgesindeki cilt sıkılaştırma veya şekillendirme işlemleri için genellikle liposuction (yağ aldırma), karın germe (abdominoplasti) gibi cerrahi prosedürler tercih edilir. Bu prosedürler, fazla yağ birikimi, cilt sarkması veya karın kaslarının zayıflığı gibi durumları düzeltmek için kullanılabilir. Karın bölgesi için Türkiye de Endolift Fiyatları ortalama 2000 eurodur.

Kollar ve bacaklar

Uyluk bölgesi ya da kollarda hafif sarkmalar içinde endolift yapılabilir. Ayrıca selülitlerin giderilmesinde de bu teknik kullanılabilir.  Gıdı bölgesi için Türkiye de Endolift Fiyatları ortalama 2000 eurodur.

Fiyatlar yapılacak bölge sayısına göre değişiklik gösterir. Sizin için uygun teklifler için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul da Endolift fiyatları

İstanbul da endolift fiyatları en çok etkileyen faktör yapılacak bölge ve sayısıdır. Son zamanlarda ameliyatsız işlemler çok popüler hale gelmiştir aynı zamanda germe işlemleri içinde yine ameliyatsız ve anestezi olmadan yapılabilmektedir. İşlem çok konforlu olduğu için kişi aynı gün ülkesine dönebilir ve bu yüzden son zamanlarda çok fazla tercih edilen yağ yakma yöntemlerinden bir tanesidir. Eğer kişide çok fazla sarkma yok ise yüz, boyun, kol, bacak, karın gibi birçok bölgeye endolift yapılabilmektedir.

Bütün bunların hepsi fiyatları etkileyen faktörler arasındadır İstanbul’da çokça hastane ve klinik bulunmaktadır aynı zamanda alanında uzman birçok doktor ve lazer uzmanı vardır en önemlisi kişi için iyi bir araştırma steril bir ortam ve iyi koşullardır .İstanbulda endolift fiyatları yapılacak bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama 850 1500 Euro arasındadır. Size en uygun paketleri öğrenmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Türkiye de en iyi endolift yapan doktor ve hastane

İstanbul gibi büyük şehirlerde birçok ünlü hastane ve saygın estetik cerrah bulunmaktadır. Ancak, en uygun doktor veya hastaneyi seçmek kişisel ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize bağlıdır. Bu nedenle, araştırma yapmak ve birkaç farklı seçeneği karşılaştırmak önemlidir. Ayrıca, doktorla görüşmek ve tedavi süreci hakkında detaylı bilgi almak size doğru kararı verebilmenizde yardımcı olabilir.

Endolift gibi estetik işlemler, uzmanlık, deneyim ve teknoloji gerektiren özel prosedürlerdir, bu nedenle seçim yaparken dikkatli olmak önemlidir. Turk Aesthetic ailesi olarak uzman doktorlar özel hastanelerle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. 

Türkiye de endolift fiyatları 2024

Türkiye saç ekimi, estetik, tedavi gibi birçok alanda tüm dünyanın gözdesidir. Özellikle İstanbul hastaneler ve doktorlar açısından çok zengindir her alanda uzman doktorlar mevcuttur. Özel hastaneler klinikler güzellik salonları ve bir ve birçok sektörü bünyesinde barındırır. Ayrıca Türkiye’deki estetik fiyatları diğer ülkelerle karşılaştırıldığında çok daha uygundur. Hem gezmek hem estetik hem de ameliyat için gelen kişilerin ilk sıralarda tercih ettiği bir ülkedir. Avrupa’da endolift fiyatları 1000 – 2000 euro arasındayken 2024 Türkiye de endolift fiyatları ortalama 850 – 1500 Euro arasındadır.

SSS – Türkiye de endolift fiyatları

Türkiye de endolift fiyatları ne kadar?

Yapılacak bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama 850 – 1500 arasında değişmektedir.

Ameliyatsız yüz germe yapmak mümkün mü?

Eğer yüz bölgenize çok fazla sarkma yok ise yanak, çene ve gıdı bölgesinde lazer ile ameliyatsız yüz germe yapılabilir.

Endolift sonrasında oluşan yan etkiler nelerdir? 

İşlem sonrası birkaç gün hafif ödem ve kızarıklık oluşabilir ancak tüm yan etkiler bir hafta on gün içerisinde kaybolur.

Endolift ile yapılan işlemler kalıcı mıdır?

Türkiye de endolift ile yapılan işlemler kalıcıdır ancak kişinin yaşına bağlı olarak, kilo alıp vermesine bağlı olarak zaman içerisinde değişebilir. Ancak, düzenli bakım ve gerekli ise ek seanslarla sonuçların uzun süreli olması sağlanabilir.

Endolift kimler için uygun değildir?

Hamile kadınlar, cilt enfeksiyonu olanlar veya belirli sağlık koşulları olan bireyler için Endolift önerilmeyebilir. Uygunluk, bir doktor tarafından muayene edilerek belirlenmelidir.

Endolift’in avantajları nelerdir?

Endolift, cerrahi müdahale gerektirmeyen, minimal invaziv bir tedavi yöntemidir. Cildi sıkılaştırır, kırışıklıkları azaltır, genç bir görünüm sağlar ve iyileşme süreci genellikle hızlıdır.

Ve son olarak Türkiye İstanbul Türk Aesthetic Merkezi’nden bilgi ve fiyat talep etmek için  doğrudan bağlantı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye de Endolift Fiyatları