Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı - 2024
Home » Blog » Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı

Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı

Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı

Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı: Türkiye, saç ve kaş ekimi gibi estetik cerrahi işlemleri yapan dünyaca ünlü bir destinasyon haline gelmiştir. Ülkenin birçok şehrinde modern tıp merkezleri ve estetik cerrahi klinikleri bulunmaktadır. Türkiye’deki bu kliniklerde deneyimli doktorlar ve uzman ekipler tarafından kaş ekimi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Türkiye de kaş ekimi, estetik amaçlarla kaşların daha dolgun, şekilli veya kalıcı olmasını isteyen kişiler arasında yaygın bir işlemdir. Kaş ekimi genellikle kaşların seyrek olması, dökülmesi veya doğuştan az olması gibi durumlarda tercih edilir.

Türkiye de kaş ekimi fiyatı hastaneden hastaneye doktorun uzmanlığı kullanılacak tekniğe bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Türkiye de kaş ekimi fiyatı belirleyen faktörler

Hastane ya da klinik koşulları

İyi sonuçların alınması için ve daha sonrası herhangi bir komplikasyon gelişmemesi için  tercih edilen hastanenin koşulları iyi olmalıdır ve özellikle steril olmasına mutlaka dikkat edilmelidir.

Doktor ve ekip deneyimi

Doktorun ya da ekibin tecrübesi saç kaş ya da sakal ekiminde oldukça önemlidir. Ne kadar deneyime sahipse sonuçların da iyi olması kaçınılmazdır. 

Kullanılacak teknik

Kaş ekimi yapılırken kullanılan iki teknik vardır. DHİ ve FUE tekniği bu tekniklerin fiyatları farklıdır. 

Transfer ve otel 

Kişinin isteğine bağlı olarak havalimanı – otel – hastane arasında VİP transfer ve yıldız sayısına göre otel fiyatları değişmektedir. Size en uygun paket için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye de kaş ekimi fiyatı ve teknikleri

Kaş ekiminde kullanılan en popüler iki teknik vardır:  DHİ tekniği ile kaş ekimi ve FUE tekniği ile kaş ekimi

FUE tekniği ile kaş ekimi:

Önceki yıllar da daha çok tercih edilen bir tekniktir. Ense bölgesinden alınan saç kökleri, kaşlara manuel olarak ekim yapılır ve kanal açma aşaması vardır. İşlem süresi daha uzundur. FUE tekniği ile Türkiye de kaş ekimi fiyatı 1000 euro dur. 

DHİ tekniği ile kaş ekimi:

Son yıllarda popüler olan ve daha konforlu kaş ekimi yapılmasını sağlayan teknik budur. Kanal açma aşaması yoktur Choi adı verilen kalemler sayesinde kaşlar yön verilerek ekilir. Hem daha konforlu hemde daha iyi sonuçlar alınmasını sağlar. DHİ tekniği ile Türkiye de kaş ekimi fiyatı 1200 euro dur. 

İstanbul da Kaş Ekimi Fiyatı 2024

İstanbul da kaş ekimi fiyatı, birkaç farklı faktöre bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar genellikle kullanılan teknik, klinik veya merkezin itibarı, cerrahın deneyimi ve ekstra bir hizmete göre değişir. Avrupa da kaş ekimi fiyatı greft sayısına göre de değişmektedir. Ancak Türkiye de kaş ekimi fiyatı greft sayısına göre değişmez ve kişi için maksimum saç kökü alınarak çalışılır.

Türkiye İstanbul da en iyi kaş ekimi merkezi

Türkiye sağlık ve turizm alanlarında tüm dünyanın gözdesidir. Hem tatil yapmayı hemde estetik tedavi gibi kişinin tüm ihtiyaçlarını gideren koşullara sahip bir ülkedir. Türkiye’deki en iyi kaş ekim merkezleri İstanbuldadır. Bunlardan biri olan Turk Aesthetic olarak tüm tekniklerle, uzman saç ekimi kadromuz, özel ve konforlu hastanelerimiz, VİP araçlarımız ile transferlerimiz ve 4 – 5 yıldızlı otellerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı

Türkiye de erkekler için kaş ekimi

Son dönemlerde kadınlar kadar erkeklerinde kaş ekimi konusunda talebi arttı. Erkeklere de kaş ekimi yapılabilir. Kaş ekimi, erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi seyrek, dökülmüş veya doğuştan az olan kaşların daha dolgun, şekilli ve estetik bir görünüme kavuşturulması için tercih edilebilir. Kaş ekimi işlemi, saç ekimi tekniklerine benzer yöntemlerle gerçekleştirilir ve genellikle FUE veya DHI gibi teknikler kullanılır. Herhangi bir cerrahi işlemde olduğu gibi, erkeklerde de kaş ekimi sonrası belirli bir iyileşme süreci ve doktorun önerilerine uyum gerekebilir. Kaş ekimi fiyatları, klinikten kliniğe veya merkezden merkeze farklılık gösterebilir, bu nedenle net bir fiyat almak için ilgili kliniklerle iletişime geçmek önemlidir.

Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı 2024

Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı 2024 te de teknik ve pakete göre değişmektedir. Kişi için en uygun teknik seçilir, otel ve transfere göre fiyat değişir. Turk Aesthetic te kaş ekimi yapacak biri için minimum paket içeriği: DHİ tekniği işlem ücreti, ilk yıkama, bir seans PRP, kaş bakım seti, tüm ilaçlar, 6 VİP transfer 1200 euro dur.

SSS – Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı

Türkiye de kaş ekimi fiyatı nedir?

Türkiye de kaş ekimi fiyatı ortalama 1000 – 1500 Euro arasındadır. Fiyatlar klinik, teknik gibi faktörlere göre değişir.

Kaş ekiminden ne kadar zaman sonra sonuçlar ortaya çıkar?

7 – 10 günden 3 aya kadar çıkan kaşlar kalıcı değildir 3 aydan itibaren çıkan kaşlar kalıcı olur ve 12 aya kadar süreç devam eder. Ve bu süreçte kişinin kaşlarına keserek şekil vermesi gerekir. Ve ömür boyu kalıcıdır.

Kaş ekiminde en çok tercih edilen teknik hangisidir 2024?

İstanbulda kaş ekiminde en çok DHİ tekniği tercih edilmektedir. Çünkü daha konforludur ve kolayca yön verilebilir.

Kaş ekimi ne kadar sürer?

Kaş ekimi işlemi ortalama 6 – 7 saat sürmektedir.

Kaş ekimi işlemi ağrılı mıdır?

Kaş ekimi işlemi sırasında genellikle minimal ağrı veya rahatsızlık hissedilir çünkü lokal anestezi uygulanır. Anestezi işlem sırasında kullanıldığı için kişi işlem sırasında ağrı hissetmez. Bu, işlemi daha konforlu hale getirir. işlem sonrası ağrı veya rahatsızlık genellikle hafiftir ve birkaç gün içinde azalır. Doktorun önerdiği ağrı kesiciler veya diğer tedavi yöntemleriyle bu rahatsızlık kontrol altına alınabilir. 

Ve son olarak Türkiye İstanbul Türk Aesthetic Merkezi’nden bilgi ve fiyat talep etmek için  doğrudan bağlantı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ana Başlıklar
Türkiye de Kaş Ekimi Fiyatı