Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları

Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları

Türkiye de burun estetiği fiyatları birçok farklı faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında cerrahın deneyimi, kliniğin konumu, kullanılan teknikler, ameliyatın karmaşıklığı ve hastanın ihtiyaçları yer almaktadır. Genel olarak, Türkiye de burun estetiği fiyatları diğer ülkelere kıyasla daha uygundur. Burun estetiği, yüzümüzün önemli bir özelliği olan burun üzerindeki estetik ve fonksiyonel değişiklikleri içeren cerrahi bir prosedürdür. Hem estetik kaygıları gidermek hem de nefes alma sorunlarını düzeltmek amacıyla yapılır.

Türkiye de Burun Estetiği

Burun estetiği genellikle burnun şeklini düzeltmek, burun ucu veya burun kanatlarını yeniden şekillendirmek, burun sırtındaki çıkıntıları veya eğrilikleri düzeltmek amacıyla yapılır. Prosedür, cerrahi müdahale ile kemikleri ve kıkırdakları yeniden şekillendirerek veya burun üzerindeki cildi düzenleyerek gerçekleştirilir. Genel anestezi ile yapılır. Kişinin bir gece hastane kalması gerekir. Burun estetiğinin de kendi içinde birçok türü vardır ve buna bağlı olarak burun estetiği fiyatları değişmektedir.

Birincil burun estetiği

Daha önce hiç burun estetiği olmamış kişiler için yapılan burun estetiğidir. Kişi burnunun şeklinden memnun değilse, kemikli bir buruna sahipse, burun ucunu kaldırmak gibi isteklerler hastaneye başvuru yaptığında plastik cerrah ya da KBB doktorlarımız tarafından muayene edilir ve daha sonra uygunsa tetkikler yapılır ameliyat için hazırlanır. Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları 2950 Euro dur.

Revizyon (Sekonder) burun estetiği

Daha önce bir veya birden fazla burun estetiği operasyonu geçirmiş ve genellikle beklenen sonuçları elde edememiş veya istenmeyen sonuçlarla karşılaşmış bireyler için yapılan cerrahi bir prosedürdür. Daha önce burun estetiği yapıldığı için bazı durumlarda vücudun belirli bölgelerinden kıkırdak alınması gerekebilir bu da revizyon burun estetiği fiyatını arttırır. Sekonder Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları 2950 – 3950 Euro arasındadır.

Türkiye de burun küçültme ameliyatı 

Bu ameliyat genellikle hastanın burun boyutundan rahatsızlık duyması veya burunla yüzün diğer özellikleri arasında asimetri hissetmesi durumunda tercih edilir. Burun küçültme ameliyatı, burun ucunu veya burun sırtını küçültmek, burun kanatlarını daraltmak veya burunla yüzün genel oranını daha dengeli hale getirmek için yapılabilmektedir. Türkiye de burun küçültme fiyatları 2950 – 3950 Euro arasındadır.

Kaza sonrası burun estetiği

Burun şeklini güzelleştirmeyi veya bazen nefes darlığına yol açabilen doğuştan gelen kusurları onarmayı amaçlayan bir estetik ameliyattır. Bazen doğuştan gelen ve nefes almayı engelleyen bir burun kusuru veya belirli bir kaza veya yaralanma sonucu burun kırığı gibi birçok sebep vardır. Bu sebeplerden kaynaklı olarak kaza sonrası Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları 2950 – 3950 Euro arasındadır. 

İstanbul da burun estetiği fiyatları

Türkiye, estetik cerrahi alanında dünyaca ünlü ve popülerdir. İstanbul gibi büyük şehirler, çeşitli seçeneklere sahip çok sayıda plastik cerrahinin bulunduğu bölgelerdir. Burun estetiği fiyatları klinikten kliniğe veya cerrahdan cerraha önemli ölçüde değişebilir. Özellikle İstanbul estetik ve tedavi konusunda en çok tercih edilen metropol şehirlerin başında gelir. İstanbulda burun estetiği fiyatları klinikler arasında bile çeşitlilik gösterir. Siz kendiniz için en uygun, en temiz ve en iyi doktorların bulunduğu klinikleri seçmelisiniz. Tüm bu seçeneklerin iyi olması sizi tam istediğiniz sonuca ulaştırır. Size en uygun klinik ve paket teklifleri için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye de en iyi burun estetiği yapan doktor

Türkiye İstanbul estetik alanında tercih edilen en gözde şehirlerden biridir. Diğer ülkelere kıyasla hem uygun fiyatlı hemde birçok seçeneği size sunar. Bünyesinde en deneyimli ve en profesyonel plastik cerrah doktorlar ve KBB doktorları bulundurur. Turk Aesthetic olarak sizlerin taleplerine uygun doğrultuda, steril koşullara sahip, alanında uzman doktor kadromuzu hizmetinize sunmaktan mutluluk duyarız. 

Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları

Ameliyat öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler 

  • Ameliyat öncesi iyi bir klinik ve uzman doktorlar tercih edilmelidir.
  • Ameliyat öncesi tüm tetkikler eksiksiz yapılmalı ve rahat kıyafetler tercih edilmelidir.
  • Ameliyat sonrası ise buz uygulamasını dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir.
  • Doktorun verdiği ağrı kesici ve antibiyotik düzenli kullanılmalıdır.
  • 10 gün sonra burun masajına başlanmalı ve 6 ay boyunca devam edilmelidir.
  • Ve 6 ay boyunca gözlük kullanılmamalıdır.

Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları 2024

2024 yılında Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları da çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermiştir. Bu faktörler arasında cerrahın deneyimi, seçilen klinik veya hastane, ameliyatın karmaşıklığı, kullanılan teknikler ve hizmetin kapsamı gibi unsurlar bulunmaktadır.

2024 Türkiye İstanbulda burun estetiği fiyatları ortalama 2950 – 3950 Euro arasındadır. Avrupa’daki ekim fiyatları burun estetiği ile karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Herkesin kendi bütçesine göre uygun fiyatlar hem sağlık hem turizmi birlikte yaşamınıza imkan veren İstanbul 2024 te tercih edilen şehirlerdendir.

SSS – Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları

Türkiye de burun estetiği fiyatları nedir?

İstanbul Türkiye de Burun Estetiği Fiyatlarıı ortalama 2950 – 3950 euro arasındadır. Fiyatta ki en önemli faktörler ameliyatın türü, hastane konumu, doktor deneyimidir.

Burun estetiğini kimler yaptırabilir?

20 yaşını geçmiş sağlıklı her kadın ve erkek bu ameliyatı estetik ya da tedavi amaçlı yaptırabilir.

Türkiye de burun estetiği fiyatı belirleyen faktörler?

Cerrahın deneyimi, hastane koşulları, konum ve kişinin talebine bağlı olarak transfer ve otel fiyatları belirleyen faktörlerdendir.

Burun estetiği yapılırken hangi anestezi kullanılır?

Genel anestezi ile yapılır.

Türkiye de burun estetiği paketi neleri kapsar ve fiyatı nedir?

Ameliyat ücreti, kan testi, tüm VİP 6 transfer( havalimanı karşılama ve bırakma) burun estetiği fiyatları 2950 – 3950 euro arasındadır. Ameliyat ücreti, kan testi, tüm VİP 6 transfer( havalimanı karşılama ve bırakma) burun estetiği fiyatları 2950 – 3950 euro arasındadır. Eğer istenirse otellerin yıldız sayısına göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Sonuçlar ne zaman ortaya çıkar?

Yan etkiler 7 – 10 gün içinde kaybolmaya başlar. Ödemlerin azalması ve burnun tam formuna kavuşması 6 – 12 ay arasındadır.

Ve son olarak Türkiye İstanbul Türk Aesthetic Merkezi’nden bilgi ve fiyat talep etmek için  doğrudan bağlantı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye de Burun Estetiği Fiyatları