Türkiye de Penis Büyütme Fiyatları

Türkiye de Penis Büyütme Fiyatları

Türkiye de Penis Büyütme Fiyatları: Penoplasti olarakta adlandırılan bu ameliyatın fiyatı yapılacak işleme göre değişir. Örneğin sadece penis boyu uzaması, sadece penis kalınlaştırma yapılabilir ya da her ikisi aynı ameliyatta yapılır. Bu kişinin isteği ve ihtiyacına göre belirlenir. Her işlemin fiyatları birbirinden farklıdır. Kişinin isteğine uygun paketler seçilir. Hastanenin iyi bir konumda ve koşulda olması, doktorun tecrübesi gibi etkenlerde Türkiye de Penis Büyütme Fiyatları değiştirir. 

Türkiye de penis büyütme ameliyatı

Şu an ki teknoloji ve uzman doktorlarla bu ameliyat mümkün hale gelmiştir. Bu ameliyatın amacı penis boyunu ve kalınlığını değiştirmektir. Ameliyattan önce gerekli muayene yapılır kişi işlemlerden birini ya da her ikisinide tercih edebilir. Ameliyat sırasında genel anestezi kullanılır. Kişinin penil bağı serbestleştirme yapılarak penis boyunda 1 – 3 santim arasında artış sağlanır. Göbek ya da uyluk bölgesinden liposuction ile alınan yağlar penis çevresine enjekte edilerek 2 – 3 santim arasında kalınlaşma sağlanır. Bu kişinin sağlıklı penis uzaması ve kalınlaşması için ideal sayılardır.

Ameliyat sonrası kişinin bir gece hastanede kalması gerekir.İstanbul dışında yaşayanların 5 – 6 gün İstanbul’da kalması kontollerin sağlanması için gerekmektedir. Penis boyu uzatmak ömür boyu kalıcıdır. Yağ enjeksiyonu zamanla erisede %40 – 50 si ömür boyu kalıcıdır. 

Türkiye de Penis Büyütme Fiyatları

Penis büyütme için kullanılan yöntemler

Türkiye de Ameliyat ile penis büyütme:

Ameliyat en çok tercih edilen sonucu ömür boyu kalıcı olan yöntemdir. Penis boyu 1 – 3 santim uzama, 2 – 3 santim kalınlaşma sağlar. Penis büyümesi ereksiyon halinde belli olur. İki tipi vardır: Türkiye de penis büyütme fiyatı 2500 euro dur. Türkiye de penise yağ enjeksiyonu fiyatı 2500 euro dur. İkisi aynı ameliyatta yapılırsa 3500 euro dur. 

Türkiye de ameliyatsız penis büyütme:

Kandan elde edilen plazma ile yapılır. Bu plazma jel hale getirilir. Sadece penis kalınlaştırması için yapılır. Penis boyunun uzaması sadece ameliyat ile olur. Burada ki fiyat enjekte edilecek jel miktarına göre değişir. Türkiye de ameliyatsız penis kalınlaştırma fiyatı 1500 – 2500 euro arasındadır.

Penis büyütme ameliyatı öncesi ve sonrası yapılması gerekenler

  • Ameliyat öncesinde kapsamlı bir muayene ve tetkikler yapılır. 
  • Bildiğiniz hastalıklar varsa mutlaka doktor ile paylaşılmalıdır.
  • Rahat kıyafetler tercih edilmelidir.
  • Ameliyat sonrası doktorun verdiği ilaçlar düzenli olarak kullanılmalıdır.
  • 1 hafta sonrasında doktorun anlattığı gibi masaja başlanmalıdır ve 1 ay boyunca devam etmelidir.
  • 20 gün boyunca cinsel ilişkiden uzak durulmalıdır.
  • Kendiliğinden eriyen dikişler kullanılacağı için zaman içinde kendiliğinden düşerler ancak yara bakımına özen gösterilmelidir.

İstanbul Türkiye de Penis Büyütme Fiyatları

İstanbul da penis büyütme fiyatı doktorun tecrübesi, hastanenin koşulları, hangi teknik ile yapılacağı, ameliyatsız penis büyütme de ne kadar jel kullanılacağı gibi etkenlere bağlı olarak fiyatlar değişir. İstanbul çok fazla hastane ve kliniğe ev sahipliği yapar. Burada en iyi kliniği seçmek iyi bir araştırma gerekir. İyi seçilen koşullar sonuçlarınızın da iyi olmasını sağlar. Size en uygun hastane ve paketler için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye de en iyi penis büyütme yapan doktor

Türkiye İstanbul da birçok alanda uzmanlaşmış doktor vardır. Penis büyütme ameliyatı için alanında uzman ürolog ya da plastik cerrah doktoru olmalıdır. Başka bir alanda ki doktor bu ameliyatı yapamaz. En iyi sonuçlar için doktor ve deneyimi mutlaka araştırılması gerekir. Uzman doktor ve steril koşullar sonuçlarınızın iyi olması için çok önemlidir. Turk Aesthetic olarak sizlere uzman ürolog ve plastik cerrah doktorlarımız ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Türkiye de penis büyütme fiyatları 2024

2024 te penis büyütme fiyatları hastaneden hastaneye, yapılacak işleme ve paket içeriğine göre değişir. Avrupa ile Türkiye de penis büyütme fiyatları karşılaştırıldığında Türkiye de fiyatlar çok daha uygundur. Avrupa’da penis büyütme fiyatları 8000 – 10000 Dolar arasındadır. Türkiye de penis büyütme fiyatları ortalama 3500 – 4500 euro arasındadır. 

SSS – Türkiye de penis büyütme fiyatları

İstanbulda penis büyütme ameliyatı sonucunda penis boyu kaç santim uzar ve kalınlaşır?

Ameliyat sonrası penis boyunda 1 – 3 santim arasında uzama, 2 – 3 santim arasında kalınlaşma sağlanır.

Penis büyütme ve kalınlaştırma ömür boyu kalıcı mıdır?

Penis boyu uzaması ömür boyu kalıcıdır. Ancak penis kalınlaşması için yapılan yağ enjeksiyonunun bir kısmı zaman içinde erir %40 – 50 si ömür boyu kalıcıdır.

Türkiye de penis büyütme fiyatları nedir?

Türkiye de istanbulda penis büyütme fiyatı 3500 – 4500 Euro arasındadır.

Kremlerle ya da vakum ile penis büyümesi sağlanır mı?

Bu tarz yöntemleri kullanmak sağlık açısından zarar verici olabilir. Önce mutlaka bir doktora başvurmak gerekir.

Ameliyatsız penis kalınlaştırma fiyatı nedir?

Bu fiyat kişiden kişiye göre değişir. Kişinin ihtiyacına göre kandan elde edilen plazma miktarı değişir. Ortalama ameliyatsız penis kalınlaştırma fiyatı 1500 – 2500  euro arasındadır.

Penis ameliyatı sonrası sonuçlar ne zaman ortaya çıkar?

Ameliyat sonrası hemen penis uzama ve kalınlaşma sonucu ortaya çıkar. Ancak penis boyu sadece ereksiyon halinde belli olur. 

Ameliyatsız kalınlaştırma da penis kalınlığı ne kadar olur?

Ortalama 10 – 80 cc arasında kalınlaştırma yapılabilir.

Penis büyütme ve kalınlaştırma ne kadar sürer?

Ameliyat ile büyütme ve kalınlaştırma yapılırsa 1 – 2 saat sürer ve genel anestezi ile yapılır. Bir gece hastane kalınması gerekir. Ameliyatsız kalınlaştırma işlemi ise 15 – 20 dakika sürmektedir ve lokal anestezi ile yapılır. Klinikte yapılır. İşlem sonrası hasta gündelik hayata dönebilir.

Ve son olarak Türkiye İstanbul Türk Aesthetic Merkezi’nden bilgi ve fiyat talep etmek için  doğrudan bağlantı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Tumblr
Pinterest
Email