Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları  - 2024
Home » Blog » Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 

Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 

Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 

Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları gibi cerrahi işlemlerin fiyatları, uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğü, hastanenin veya kliniğin konumu, cerrahın deneyimi ve kullanılan teknik gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Vaser, Laser liposuction, ameliyatsız yağ aldırma (endolift) olmak üzere üç tekniği vardır. Size en uygun olan teknik ve fiyatlar için makalemizi okuyabilir ya da ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) 

Bu prosedür genellikle belli bölgelerdeki yağ birikimlerini azaltmak ve vücut şeklini iyileştirmek amacıyla yapılır. Liposuction, genellikle karın, kalça, bacaklar, kollar, çene hattı, sırt ve diğer bölgelerde yağ alımını hedefler. Liposuction işlemi genel anestezi altında gerçekleştirilir. Cerrahi bir alet olan “kanül” yardımıyla yağ dokusu emilir. Kişinin bir gece hastanede kalması gerekir. Kontrollerin yapılması için 4 – 5 gün İstanbul’da kalması gerekir. İşlemden sonra yara bakımına özen gösterilmeli ve doktorun verdiği ilaçlar düzenli kullanılmalıdır ve talimatlara uyulmalıdır.

Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 

Liposuction (Yağ Aldırma) Teknikleri

Öncelikle size uygun teknik için uzman bir plastik cerrah doktoruna başvurmanız gerekir. Muayene ve tüm kontroller yapıldıktan sonra tekniğe karar verilir. 

Vaser liposuction:

Bu teknik, yağ hücrelerini diğer dokulardan ayırmak ve emilmesini kolaylaştırmak için ultrasonik ses dalgalarını kullanır. Vaser Liposuction, diğer liposuction tekniklerine göre daha hassas bir yağ emme yöntemi olarak kabul edilir. Hassasiyet, daha pürüzsüz sonuçlar ve daha az Kanama ve morarma olduğu için son zamanlarda en çok tercih edilen tekniktir. Vaser tekniği ile Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 2500 – 3000 Euro arasında değişmektedir.

Lazer liposuction:

Bu yöntem, yağ hücrelerini eritmek ve daha kolay emilebilir hale getirmek için lazer ışığı kullanır. Lazer ışığının etkisi, cildin sıkılaşmasına ve gerginleşmesine yardımcı olabilir. Bu, işlemden sonra daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlayabilir. Lazer tekniği ile Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 2500 – 3000 Euro arasında değişmektedir.

Ameliyatsız yağ aldırma (endolift):

Teknoloji günden güne gelişmekte olup, daha konforlu daha pratik ve hastanede kalmaya gerek kalmadan en az yan etkilerle ameliyatların yapılmasını sağlamaktadır. Tüm bu koşulları sağlayan bir cihaz olan endolift ile genel anesteziye gerek olmadan yağ aldırmak mümkün hale geldi. Özellikle yanak, gıdı, çene hattı (jawline) için çok pratik ve konforlu bir şekilde sonuca ulaşmamızı sağlayan benzersiz bir teknolojidir. Aynı zamanda bacak, göbek, kol bölgesi içinde kullanılabilir. İşlem klinik ortamında lokal anestezi ile yapılır ve işlemden sonra direkt olarak günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Lazer teknolojisi kullanılarak deri altında yağların yakılmasını sağlar. Hiçbir kesi olmadan sadece iğne ucuyla deri altına giriş yapılmaktadır.

İşlemden sonra ödem ve kızarıklık olası yan etkilerdendir. Çok fazla sarkma ya da yağ var ise bu işlem yeterli olmayabilir. Size uygun olup olmadığını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapılacak  bölgeye göre fiyatlar değişiklik gösterir. Endolift tekniği ile ameliyatsız Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 850 – 1000 Euro arasında değişmektedir.

Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 

Liposuction (Yağ Aldırma) yapılan bölgeler

Liposuction, vücuttaki yağ dokusunun alınması amacıyla uygulanan bir cerrahi işlemdir. Bu prosedür genellikle belirli bölgelerdeki inatçı yağların azaltılması ve vücut şeklinin iyileştirilmesi için tercih edilir. Liposuction genellikle aşağıdaki bölgelerde uygulanabilir:

  • Karın: Karın bölgesindeki fazla yağların alınması için liposuction sıkça tercih edilir. Bu bölge, karın etrafındaki yağ birikimlerini azaltmak için işlem yapılabilir.
  • Kalça ve Basenler: Kalça ve basen bölgesindeki yağ birikimleri, kişinin vücut şeklini etkileyebilir. Liposuction ile bu bölgelerdeki yağlar azaltılabilir.
  • Bacaklar: Uyluk, diz, bacak içi ve baldır gibi bölgelerdeki fazla yağlar liposuction ile azaltılabilir. Bacak estetiği için bu bölgelerde uygulanabilir.
  • Kollar: Özellikle üst kol bölgesindeki sarkıklığı azaltmak ve daha fit bir görünüm elde etmek için liposuction tercih edilebilir.
  • Sırt: Sırt bölgesindeki yağ birikimleri de liposuction ile azaltılabilir, böylece daha düzgün bir sırt profili elde edilebilir.
  • Çene Hattı ve Boyun: Çene hattı ve boyun bölgesindeki yağların alınması, yüzün daha belirgin ve konturlu bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir.

İstanbul da Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları

İstanbul da Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde, liposuction ve benzeri estetik cerrahi işlemlerin fiyatları, uygulanacak bölge, cerrahın deneyimi, klinik veya hastane seçimi, işlem yapılan alanın büyüklüğü, kullanılacak teknik gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, net bir fiyat alabilmek için doğrudan ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz tüm sağlık bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı göndererek online olarak ücretsiz muayene yapabilirsiniz. Bu nedenle, fiyat araştırması yaparken en düşük maliyet yerine güvenilirlik, sağlık standartları ve cerrahın uzmanlığı gibi faktörleri de göz önünde bulundurmanız önemlidir. Avrupada ki liposuction fiyatlarına kıyasla İstanbul da ki Liposuction fiyatları daha uygundur. Yapılacak bölgeye ve tekniğe göre fiyat değişmekte olup ortalama 800 – 3000 Euro arasındadır.

Türkiye de en iyi Liposuction yapan hastane ve doktor

Türkiye İstanbul estetik alanında tercih edilen şehirdir. Diğer ülkelere kıyasla hem uygun fiyatlı hemde birçok tekniği size sunar. Bünyesinde en deneyimli ve en profesyonel plastik cerrah doktorları bulundurur. Turk Aesthetic olarak sizlerin taleplerine uygun doğrultuda, steril koşullara sahip, alanında uzman doktor kadromuzu hizmetinize sunmaktan mutluluk duyarız.

Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 2024

2024 yılında Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) fiyatları da çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu faktörler arasında cerrahın deneyimi, seçilen klinik veya hastane, ameliyatın karmaşıklığı, kullanılan teknikler ve hizmetin kapsamı gibi unsurlar bulunmaktadır.

2024 yılında Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) fiyatları 850 – 3000 Euro arasındadır.

SSS – Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) fiyatları

Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) fiyatları nedir?

Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) fiyatları ortalama 850 – 3000 euro arasındadır. Fiyatta ki en önemli faktörler ameliyatta kullanılacak teknik, hastane konumu, doktor deneyimidir.

Liposuction kimler yaptırabilir?

Bölgesel yağlanmadan şikayet eden daha estetik bir görünüme sahip olmak isteyen 20 yaş üstü sağlıklı tüm bireyler bu işlemi yaptırabilir.

Vaser tekniği ile Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) fiyatları nedir?

Vaser tekniği ile Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları 2500 – 3000 Euro arasında değişmektedir.

Hangi bölgelerde liposuction yapılabilir?

Liposuction, karın, kalça, basenler, bacaklar, kollar, sırt, çene hattı ve boyun gibi birçok vücut bölgesindeki yağ birikimlerinin azaltılmasında kullanılabilir.

Liposuction kalıcı sonuçlar sağlar mı?

Liposuction ile alınan yağ hücreleri kalıcı olarak uzaklaştırılır. Ancak, prosedürün sonuçları, kişinin yaşam tarzına, beslenme alışkanlıklarına ve egzersiz düzenine bağlı olarak değişebilir.

Ameliyatsız yağ aldırmak mümkün mü?

Eğer çok fazla sarkma ve yağlanma yok ise ameliyatsız yağ aldırmak mümkündür. Size uygun olup olmadığını öğrenmek için doktorunuza başvurmanız gerekir.

Liposuction hangi anestezi ile yapılır?

Endolift tekniği ile ameliyatsız yağ aldırma işlemi lokal anestezi ile klinikte yapılır. Diğer liposuction ameliyatları ise genel anestezi ile hastane de yapılır.

Ve son olarak Türkiye İstanbul Türk Aesthetic Merkezi’nden bilgi ve fiyat talep etmek için  doğrudan bağlantı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ana Başlıklar
Türkiye de Liposuction (Yağ Aldırma) Fiyatları